Home > Nieuws > Nieuwsbericht
08-10-2020 Contactgegevens medewerkers NRK
Contactgegevens medewerkers NRK

In verband met de coronarestricties werken de NRK-medewerkers grotendeels vanuit huis. Hierdoor is het secretariaat telefonisch slecht bereikbaar. Wij vragen iedereen om de algemene vragen te mailen naar info@nrk.nl.

Vragen voor de branchecoördinatoren kunnen naar de directe mailadressen gestuurd worden.
De medewerkers en branchecoördinatoren zijn telefonisch te bereiken op onderstaande nummers:

Aandachtsgebied 

Naam 

E-mail en telefoonnummer 

Bureaumanagement
NRK bestuur
NRK Recycling
NRK Folie
NRK Verpakkingen
NRK Daklicht
Vekudak
NRK Ketenpartners RKI

 Yolanda Boeters 

 

 06 - 15 32 19 06

 boeters@nrk.nl 

 

Vekudak
Beleid en public Affairs 

 Erik de Ruijter 

 06 - 20 00 45 13 

 deruijter@nrk.nl 

NRK bestuur
NRK Recycling
NRK Folie
NRK Verpakkingen
NRK Flexibele Kunststoffen
NRK Daklicht
Stichting Bedrijfstakbureau 

 Eric Schutjes 

 06 - 20 00 45 29 

 schutjes@nrk.nl 

NRK PVT
NRK ketenpartners RKI
NRK Compoundeurs
Innovatie 

 Martin van Dord 

 06 - 23 42 65 93 

 vandord@nrk.nl 

BureauLeiding
NRK Verpakkingen
NRK Bouw
Stuurgroep PVC&Ketenbeheer

 Roger Loop 

 06 - 20 00 45 26

 loop@nrk.nl 

NRK Werkgevers
NVR TRA 

 Margo de Kort  

06 - 23 98 27 70 

 dekort@nrk.nl 

Stoffenbeleid
REACH 

 Alex van Gelderen 

 06 - 23 12 28 86  

 vangelderen@nrk.nl

Communicatie en woordvoering 
Rethink
Relatie management

 Annemieke Biesheuvel

 06 - 25 06 48 80 

 biesheuvel@nrk.nl 

 

 

 

Bureaumanagement
NRK PVT
NRK Werkgevers
NRK Flexibele Kunststoffen
NRK Compoundeurs
NVR TRA
Stichting Bedrijfstakbureau

 Roxy Goudsmit

 goudsmit@nrk.nl

Stybenex

 Rogier Goes

 06 - 10 97 58 26

 r.goes@stybenex.nl

Administratie NRK

 Piet de Bruin

 administratie@nrk.nl

 

​​​​​